Program na říjen

2.10. TVOŘENÍ Z POTRAVINÁŘSKÉ PLASTELÍNY

Společně  se staršími dětmi vyrobíme originální ekologickou plastelínu různých barev a budeme modelovat podle naší fantazie.

 
9.10. ANGLIČTINA PRO DĚTI s Jarkou Leyshon

První ukázková lekce, zpívánky, říkanky v angličtině pro děti.  V případě zájmu, lze otevřít od listopadu odpolední hodinu angličtiny pro děti od 2,5 let.

 

14.10. v 15. hod. Pečení chlebových bochánku z celozrnné mouky – Odpoledne pro děti od 2 let

Zaděláme spolu s dětmi na těsto za doprovodu kouzlících říkanek a než nám těsto vykyne, poslechneme si pohádku O chlebu  a  poté se dáme do tvoření chlebových bochánků a společně si je upečeme.
16.10. DOPOLEDNE PRO KRÁSU ve spolupráci s kosmetikou SŠ Odry

Nabízíme Vám možnost nechat o sebe pečovat, vzájemně si pohlídat děti a strávit příjemné chvíle u kávy a čaje. Nutno předem objednat – osobně v RC Skřítek nebo telefonicky na tel. 777 112 810. Nahlaste kosmetickou službu, o kterou máte zájem. (viz. samostatný leták) pro zajištění materiálu. Ceny kosmetických služeb dle ceníku SŠ Odry.
23.10. HUDEBNÍ DOPOLEDNE

Rytmizace, zpívání dětských písniček za doprovodu kláves, kytary.
30.10. LÁTKOVÉ PLENY A BEZPLENKOVÁ METODA

Zveme všechny, kteří se chtějí dozvědět více o používání látkových plen. Dozvíte se proč a jak pleny používat. Pomůžeme Vám se zorientovat na českém trhu plen. Víte co je to bezplenková metoda a přirozená hygiena nemluvňat? Těhotné ženy a babičky vítány.

 

Akce jako angličtina pro děti nebo přednáška Látkové pleny a bezplenková metoda lze v případě zájmu zopakovat a domluvit i na odpolední hodiny. Zájemci pište sms nebo volejte na tel. 777112 810.

 

S sebou: přezůvky, na tvoření, pečení náhradní nebo pracovní oblečení (zástěrku) a svačinku.

 

Vstupné 30,-, v ceně káva nebo čaj, Akce den pro krásu dle ceníku kosmetických služeb SŠ Odry.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Napsat komentář

Top