AROMATERAPIE -Aromatické rostliny a jejich pěstování

Duben 2018

Každou středu 17:00 – 19:00 hod.

4.4.2018 Základy aromaterapie

Pokud se Vám u slova Aromaterapie vybaví aromalampa, tak určitě přijďte, dovíte se, že to zdaleka není jediný způsob, jak „olejíčky“ využít. Zvu Vás na seznámení s voňavými dary přírody. Je fajn zjistit, odkud se vůně získávají, jak je bezpečně používat a jak si vybrat z velké nabídky na trhu. Součástí přednášky jsou skripta a mini-workshop, ze kterého si odnesete masážní směs v malé lahvičce.

11.4.2018 Éterické oleje 

Na tomto setkání Vám podrobně představím pět éterických olejů, které pomáhají v péči o tělo, mysl i duši. Věděli jste, že i éterické oleje mají kontraindikace a svá omezení? A třeba naopak zjistíte, co vše můžete v péči o zdraví s jejich pomocí dokázat. Mám pro Vás připraveny skripta v praktické složce.

18.4.2018 Pěstování aromatických rostlin

I když třeba nemáte zahrádku, můžete si vypěstovat různé druhy bylinek. Většina z nich jsou aromatické rostliny, ze kterých se získávají éterické oleje. Jak se o ně starat, jak je dále zpracovávat a co z nich všechno vyrobit si budeme povídat právě na jaře. Heslo zní – jak zaseješ, tak sklidíš.

25.4.2018 Workshop – Parfém 

Parfémy se od nepaměti vyrábějí ze směsí éterických olejů a dalších vonných látek. Mají za úkol podtrhnout osobnost svého nositele, ale díky tomu, co vůně dokáží, podporují psychiku i duševní rozpoložení během celého dne. To ovšem správně dělají jen ty z přírodních ingrediencí. Vyrobit si vlastní parfém není nic složitého, když víte, jak na to

Počet míst na každém setkání je omezen, hlaste se předem

Cena za jedno setkání je 250,-

www.rekaji.cz * rekaji@seznam.cz,  tel. 721 672 036 * Renáta Šulcová

Top